Aukcje transportowe, zlecenia oraz awizacje w systemie SOOT GAMRAT S.A.

Z początkiem czerwca, do grona firm korzystających z najnowszej wersji systemu SOOT, dołączył Gamrat S.A. Firma jest uznanym producentem materiałów budowlanych na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego i użyteczności publicznej.

Przy tej okazji zachęcamy wszystkich przewoźników i spedytorów do bezpośredniej rejestracji w systemie SOOT firmy GAMRAT S.A. w celu uzyskania możliwości uczestniczenia w aukcjach transportowych, otrzymywania zleceń i awizowania transportów. Wszelkie działania firm transportowych i spedycyjnych w ramach systemu SOOT są całkowicie bezpłatne - żadnych prowizji, żadnych abonamentów i ukrytych opłat!

Już niedługo do obecnych użytkowników dołączą kolejne firmy, które postawiły na sprawdzone rozwiązanie z jasnymi i stałymi zasadami współpracy.

Zapraszamy do kontaktu zarówno tych, którzy dopiero poszukują odpowiedniego systemu, jak i tych, którzy nie są zadowoleni z obecnie stosowanych rozwiązań. Podczas prezentacji systemu wspólnie przedyskutujemy zakres wdrożenia aby optymalnie dostosować go do aktualnych potrzeb oraz umożliwić jego rozwój w przyszłości.

Do tego wszystkiego, w tym wciąż trudnym okresie, oferujemy możliwość wdrożenia systemu za 0 zł! Wszelkie koszty mogą zostać uregulowane w postaci miesięcznego abonamentu.