Partnerzy

partnerWłaścicielem marki Actina jest działająca na rynku od 1991 r. firma ACTION S.A. W portfolio produktów Actina oferowane są produkty serwerowe, komputery oraz produkty sieciowe. W ofercie serwerów Actina Solar znajdują się zarówno rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla instytucji wymagających ogromnych mocy obliczeniowych.
partnerCERTUM – Powszechne Centrum Certyfikacji zostało uruchomione w 1998 roku jako jednostka organizacyjna Unizeto Technologies S.A. świadcząca usługi certyfikacyjne związane z podpisem elektronicznym. Jest najstarszym i największym publicznym centrum certyfikacji w Polsce, działającym w skali globalnej - obsługując klientów z kilkudziesięciu krajów świata.
partnerCisco - amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, największe w branży sieciowej na świecie. Firma posiada główną siedzibę w San Jose w stanie Kalifornia – w sercu Doliny Krzemowej. Produkowane rozwiązania są doceniane przez odbiorców na całym świecie. Marka Cisco jest bardzo dobrze rozpoznawalna zarówno w kręgach profesjonalistów, jak i amatorów. Cisco oferuje znacznie więcej niż tylko urządzenia i akcesoria. Firma prowadzi różnego typu szkolenia w zakresie sieci komputerowych.
partnerComarch to jedna z największych polskich spółek informatycznych, której siedziba mieści się w Krakowie. Comarch to globalny integrator, twórca innowacyjnych rozwiązań i systemów informatycznych. W zakresie współpracy z firmą Comarch oferujemy wdrożenia i wsparcie dotyczące systemów ERP.
partnerDELL to jedna z największych korporacji technologicznych na świecie z siedzibą w Round Rock w stanie Teksas w USA. Firma Dell sprzedaje komputery osobiste, serwery, urządzenia do przechowywania danych, przełączniki sieciowe, oprogramowanie, urządzenia peryferyjne, telewizory HD, aparaty fotograficzne, drukarki, odtwarzacze MP3 i elektronikę zbudowaną przez innych producentów.
partnerESET słowacka firma będąca globalnym dostawcą rozwiązań zabezpieczających serwery, stacje robocze i urządzenia mobilne. Sztandarowym produktem firmy ESET jest wielokrotnie nagradzany program antywirusowy oraz antyspyware ESET NOD32 Antivirus.
partnerGS1 to międzynarodowa organizacja z siedzibą w Brukseli (Belgia) i w Princeton (USA), która zarządza systemem GS1 w skali świata. Na poziomie krajowym za administrowanie odpowiedzialne są tzw. organizacje krajowe GS1. Polska dołączyła do organizacji GS1 w 1990 roku, a jej siedziba mieści się w Poznaniu. GS1 to też międzynarodowy system standardów i rozwiązań biznesowych, tworzonych z inicjatywy i pod przewodnictwem przedsiębiorstw. Standardy GS1 stanowią uzgodnione zasady i wytyczne, które w jednolity sposób są stosowane przez podmioty w celu usprawnienia operacji w łańcuchach dostaw w wielu branżach.
partnerHikvision to jeden z czołowych producentów elementów systemów dozoru wizyjnego, posiada w swojej ofercie wiele urządzeń cechujących się wysoką jakością wykonania oraz szeroką gamą zastosowań. Oprócz standardowych kamer czy też rejestratorów, Hikvision w swojej ofercie ma także profesjonalne kamery termowizyjne czy też podwodne. A także kontrolę dostępu co razem z pozostałymi grupami produktów tego Producenta może tworzyć kompleksowy system dozoru wizyjnego zintegrowany z lokalną kontrolą dostępu.
partnerIntel to jeden z największych na świecie producentów układów scalonych oraz twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych. Intel przyczynił się poważnie do rozwoju sektora IT wprowadzając na rynek przełomowe rozwiązania i produkty, bez istnienia których ciężko byłoby sobie wyborazić współczesny świat cyfrowy.
partnerLenovo jest przedsiębiorstwem informatycznym będącym liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Oferta korporacji obejmuje komputery osobiste, stacje robocze, serwery, pamięć masową, a także produkty mobilne, takie jak smartfony (w tym marki Motorola), tablety, aplikacje oraz rozwiązania z zakresu Smart Home.
partnerMicrosoft to jedna z największych firm branży IT, która do dziś odpowiada za przygotowanie systemów operacyjnych do większości urządzeń elektronicznych dostępnych na rynku. Microsoft najbardziej znany jest ze swojego flagowego produktu, czyli systemu Microsoft Windows. Marka Microsoft znana jest również ze swoich narzędzi wchodzących w skład popularnego pakietu biurowego Office. Amerykański koncern oferuje swoim klientom również topowe gry komputerowe oraz zróżnicowany sprzęt - tablety, konsole Xbox oraz urządzenia peryferyjne.
partnerMicrosoft AEP - Uczestnictwo w Programie Autoryzowanych Odsprzedawców Produktów Edukacyjnych firmy Microsoft (AEP, Authorised Education Partner) umożliwia sprzedaż produktów firmy Microsoft użytkownikom edukacyjnym spełniającym warunki programu (QEU, Qualified Educational Users) po cenach przeznaczonych dla instytucji edukacyjnych.
partnerNovitus - Grupa COMP jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych (marki Novitus i Elzab) oferując szeroki wachlarz kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i rozwiązań wspierających sektor detaliczny.
partnerPrimesoft Polska - Lider rynku w zakresie rozwiązań klasy DMS/workflow umożliwiających sprawne i efektywne zarządzanie dokumentami. Z V-Desk, autorskiego rozwiązania firmy, korzysta przeszło 100 000 użytkowników.
partnerVeeam - partner programu Elite VMware Technology Alliance, opracowuje innowacyjne produkty w zakresie zarządzania infrastrukturą wirtualną oraz ochrony danych. Klienci korzystający z usług firmy Veeam mogą zredukować koszty, zminimalizować ponoszone ryzyko oraz w pełni wykorzystać możliwości, jakie zapewnia wirtualizacja
partnerFirma VMWare jest synonimem wirtualizacji. Od jej założenia w 1998 roku przeszła długą drogę, a jej aktualne portfolio obejmuje nie tylko wirtualizację serwerów, ale i desktopów, narzędzia do zarządzania całymi środowiskami, a także rozwiązania cloud computing.