Wirtualny koordynator logistyki

Poza oczywistymi i najbardziej bolesnymi skutkami zdrowotnymi, obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa wpływa również na całą gospodarkę, a więc w bardzo mocnym stopniu na logistykę, która łączy wszystkich uczestników w sieci wzajemnych powiązań. Powstały kryzys znacznie utrudnia bieżące działania i stawia spore oraz często nagłe i nieoczekiwane wyzwania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw.

Dostawcy, klienci, spedytorzy są często zmuszeni do pracy zdalnej. Niektóre z osób zostają w ogóle wyłączone z procesu nie mogąc świadczyć swojej pracy. W tych uwarunkowaniach, które ograniczają bezpośrednie kontakty oraz wymuszają konieczność zastępstw, warto mieć jedno kompleksowe i wspólne narzędzie pracy z wygodnym dostępem z każdego miejsca i urządzenia. System SOOT sprawdza się doskonale w realizacji codziennych obowiązków, a w sytuacjach kryzysowych zwiększa jeszcze swoją rolę, stanowiąc platformę logistyczną do bieżących kontaktów oraz wymiany danych ze wszystkim uczestnikami procesu.

Wszelkie opóźnienia oraz zmiany można z łatwością wychwycić w systemie dzięki aktualizowanym na bieżąco statusom oraz dodatkowym komunikatom i alertom - a jak powszechnie wiadomo - im szybciej otrzymamy taką informację i na nią zareagujemy, tym większa szansa na zminimalizowanie kolejnych problemów i strat.

Wszystkim nam zależy na tym, aby z kryzysu wyjść mocniejszym i uodpornionym na utrudnienia w przyszłości, dlatego zachęcamy do kontaktu w dogodnym dla Państwa momencie. Wspólnie ustalimy plan i zakres działania aby zoptymalizować logistykę transportową w Państwa Firmie i zapewnić większy spokój działania w sytuacjach kryzysowych.

W tym miejscu warto jeszcze zaznaczyć, że w przypadku zaistnienia takiej potrzeby, jesteśmy w stanie przeprowadzić wszelkie prace wdrożeniowe w sposób całkowicie zdalny - od wstępnej prezentacji systemu, aż po końcowe szkolenie użytkowników.

Życzymy zdrowia i zapraszamy do nawiązania kontaktu w preferowanej formie - poprzez telefon, e-mail lub formularz kontaktowy.