Analizy i raporty

 

System SOOT jako platforma oparta o jednolitą bazę danych, zbiera informacje wprowadzane przez wszystkich uczestników procesu logistycznego, począwszy od pracowników działów handlowych, poprzez logistyków, spedytorów i przewoźników i ich kierowców, aż po pracowników ochrony i dyspozytorów na magazynach, a na klientach (dostawcach i odbiorcach) kończąc.

Tak duża ilość zebranych w jednym miejscu informacji, daje możliwość wszechstronnych analiz, wyciągania wniosków i ciągłej poprawy procesów.

Unikalna funkcjonalność zapisywania w bazie danych wszelkich zmian i poprawek wykonanych przez użytkowników (historia zmian na dokumencie), niejednokrotnie już umożliwiła ustalenie przyczyn występowania określonego problemu.

Mając na względzie siłę przyzwyczajeń, jak również ewentualną potrzebę dalszego przetwarzania zebranych danych, system SOOT posiada wbudowane mechanizmy eksportu większości danych i zestawień do plików Excela.

 

 

Dzięki dostępnym w systemie SOOT funkcjom:

   

  • Klienci zredukowali nawet o 50% czas przygotowywania raportów dla przełożonych
  • Zwiększono wiarygodność raportowanych danych
  • Zmniejszono koszty transportu, poprzez renegocjację umów ze spedytorami i skrócenie czasów ich obsługi na terenie zakładu
  • Poprawiono efektywność i komfort pracy, poprzez umożliwienie audytorom pracy w systemie, przez co ustąpił stres związany z tzw. „wizytami na dywaniku”
  • Dzięki oznaczaniu stemplem czasowym i identyfikatorem użytkownika wszelkich zapisów i zmian w systemie, wyeliminowano liczne nieprawidłowości i nieuczciwości

   

Przykładowe zdjęcia ekranu z aplikacji

 

logowanie soot pl    dashboard soot pl   lista awizacji soot pl