Awizacja dostaw

 

awizacja dostaw

Na spedytorów i przewoźników przesunięty zostaje obowiązek podania niezbędnych danych awizacyjnych, umożliwiając im zmianę tych danych nawet do chwili przyjazdu przed bramę zakładu.

System SOOT umożliwa także awizację dostaw przez kontrahentów, którzy mogą z kolei zaangażować w proces swoich własnych przewoźników i spedytorów, nawet jeśli ci nie posiadają konta w systemie.

Przy bardziej zaawansowanych wdrożeniach systemu SOOT z integracją z systemem ERP, dostawca może nawet uzyskać dostęp do listy zamówień możliwych do zaawizowania.

Przez cały czas, wszyscy zainteresowani i uprawnieni uzytkownicy mogą uzyskać wgląd do zaplanowanych awizacji dzięki specjalnie zaprojektowanym interfejsom w postaci planu awizacji oraz tablicy awizacji.

 

 

Jakie korzyści w zakresie awizacji przyniósł SOOT naszym klientom:

     

    • Zredukowano nawet o 80% ilość kontaktów telefoniczno-faksowo-mailowych ze spedytorami, w zakresie uzgadniania danych awizacyjnych i terminów podstawiania samochodów.
    • Uproszczono rejestrację przez pracowników ochrony faktu podstawienia samochodu, a czas obsługi formalno-administracyjnej na bramie skrócono do niezbędnego minimum (mniej niż 1 minuta).
    • Zredukowano praktycznie do zera ilość błędów komunikacyjnych.

     

Przykładowe zdjęcia ekranu z aplikacji

 

logowanie soot pl    dashboard soot pl   lista awizacji soot pl