Dla przewoźników i spedytorów

Ogólne informacje

SOOT jest systemem zarządzania transportem dedykowanym dla firm produkcyjnych i handlowych korzystających głównie z transportu zewnętrznego.

SOOT stanowi jednocześnie platformę logistyczną, która usprawnia pracę spedytorom i przewoźnikom poprzez przeniesienie kontaktów oraz wymiany dokumentów ze zleceniodawcą do jednolitej cyfrowej formy, eliminując tym samym potrzebę ciągłego dzownienia lub wysyłania e-maili.


Pytania i odpowiedzi

Nie, rejestracja w Bazie Przewoźników i Spedytorów SOOT jak również w poszczególnych systemach naszych Klientów jest całkowicie bezpłatna. Za operacje wykonywane w ramach systemu SOOT, niezależnie od ich ilości, nie jest pobierana żadna opłata.
Nie, system SOOT jest dedykowany dla każdego Klienta (załadowcy). Oznacza to, że systemy nie są ze sobą w żaden sposób powiązane ale ich obsługa jest podobna. Należy przy tym pamiętać, że każdy Klient może posiadać indywidualne zasady współpracy z przewoźnikami / spedytorami.
To zależy od indywidualnej decyzji. Osoba rejestrująca firmę w systemie ma prawo dopisywać kolejnych użytkowników i nadawać im uprawnienia do logowania do systemu. Również na jednym loginie może pracować kilku pracowników równocześnie. Jeśli przewoźnik /spedytor zarejestruje się w systemach różnych Klientów to zarówno login i hasło może pozostać takie samo, natomiast istnieje konieczność indywidualnego logowania w każdym systemie.

Baza Przewoźników i Spedytorów SOOT

Załóż konto w prowadzonej przez naszą firmę Bazie Przewoźników i Spedytorów SOOT i zwiększ szanse na rozpoczęcie długotrwałej współpracy z kolejnymi firmami.


Korzyści z rejestracji

  • podane informacje o Twojej firmie będą przedstawione naszym nowym Klientom
  • będziesz automatycznie otrzymywał informacje o wdrożeniu SOOT u nowych Klientów wraz z adresem, pod którym będzie działał System SOOT
  • jeśli zleceniodawca zaakceptuje Twoją Firmę w prowadzonym przez niego systemie SOOT, będziesz mógł brać udział w aukcjach i konkursach ofert oraz zyskasz możliwość sprawnej komunikacji i działania na platformie
  • otrzymasz prostą metodę awizowania swoich przyjazdów bez konieczności wysyłania setek e-maili lub wykonywania niezliczonych rozmów telefonicznych

System SOOT jest rozwiązaniem dedykowanym dla każdego Klienta. Rejestracja w Bazie Przewoźników i Spedytorów SOOT nie gwarantuje, że każdy z Klientów podejmie współpracę z Twoją Firmą. W celu dokonania konkretnych i indywidualnych ustaleń odnośnie warunków współpracy, należy kontaktować się osobno z każdym przedsiębiorstwem korzystającym z Systemu SOOT.

 

Zachęcamy do bezpośredniej rejestracji w wybranych firmach, które wyraziły gotowość do poszerzenia swojej bazy danych o nowe firmy transportowe i spedycyjne: