O nas

SOOT System Logistyczny

Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. działa na rynku branży IT od 1975r. Firma poza główną siedzibą mieszczącą się w Tarnowie, posiada także w swoich strukturach dwa oddziały rozlokowane w województwie małopolskim – w Brzesku oraz Nowym Sączu.

W zakresie wdrożeń oferowanego przez naszą firmę, autorskiego systemu logistycznego SOOT możemy pochwalić się współpracą z uznanymi firmami z wielu branż działającymi zarówno na rynkach polskich jak i międzynarodowych. Wśród użytkowników systemu SOOT znajdują się m.in.:

  • Grupa Azoty S.A. - jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie
  • Viterra Polska Sp. z o.o. - lider wśród dostawców zbóż i rzepaku w Polsce należący do międzynarodowej Grupy Kapitałowej Viterra
  • Nordkalk Sp. z o.o. - lider w branży wydobycia i przetwarzania kamienia wapiennego
  • Grupa Kęty S.A. - lider na rynku polskim w zakresie dostaw wysokiej jakości zaawansowanych produktów na bazie aluminium oraz opakowań giętkich

Projektujemy i wdrażamy systemy informatyczne

Jesteśmy w stanie zaprojektować, dostarczyć i wdrożyć systemy informatyczne oparte o rozwiązania znanych producentów jak i własne autorskie oprogramowanie precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klienta. Równocześnie oferujemy pełną obsługę firm i instytucji w zakresie serwisu, utrzymania ciągłości pracy oraz pomocy technicznej. Dostarczamy Klientom rozwiązania „pod klucz”. Projektujemy i wykonujemy zarówno typowe jak i zaawansowane technologicznie projekty. Proponujemy optymalne i najlepsze w swojej klasie rozwiązania w obszarach: Infrastruktura IT, Outsourcing Usług, Bezpieczeństwo Biznesu, Aplikacje Biznesowe.

Wysokiej klasy specjaliści z branży IT

Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. zatrudnia wysokiej klasy specjalistów z branży IT, wśród których znajdują się: programiści, inżynierowie systemowi, wdrożeniowcy, handlowcy, serwisanci, monterzy instalacji sieciowych. Większość z nich swoją wiedzę i kwalifikacje zdobyte na kursach i szkoleniach potwierdziło zdanymi egzaminami, uzyskanymi certyfikatami oraz pozytywnymi referencjami od klientów.
Sprawujemy opiekę informatyczną nad szeroką rzeszą firm lokowanych w grupie tzw. małych i średnich przedsiębiorstw, jak również nad dużymi, międzynarodowymi korporacjami. Specjalizujemy się w rozwiązaniach telekomunikacyjnych dla firm (w tym telefonia IP, wideokonferencje) a także systemach bezpieczeństwa danych i ciągłości pracy (kopie zapasowe, wirtualizacja, firewalle).

Partnerskie relacje z Klientami

Podstawą naszej działalności są partnerskie relacje z Klientami zarówno na etapie konstruowania oferty, jak i realizacji dostaw oraz wieloletniej eksploatacji. Zachęcamy Państwa do rozpoczęcia współpracy!